Your Cart

Kasutustingimused

Kuidas ma saan endale ajakirju ja ajalehti tellida? 

Kõige lihtsam on endale väljaandeid tellida meie tellimiskeskkonnas www.ke.ee, kus saate endale iseväljaande valida ning leida just teile sobiva makseviisi. Ajakirju ja ajalehti saab tellida ka meie klienditeenindusest, telefonil 6411753 tööpäeviti kell 9.00-16.00  või saates e-kirja oma sooviga aadressile info@ke.ee

Millal hakkab tellitud ajakiri käima?

Tellimuse saadame edasi kohe peale teiepoolse makse laekumist. Väljaannete National Geographic, The Financial Times,  The Economist Newspaper, Time ning kõigi Soome, Rootsi, Läti ja Eesti väljaannete tellimused algavad 1 kuu jooksul maksmisest.

Suurbritannia ja USA ajakirjad hakkavad käima 6-12 nädala jooksul. (Näiteks 15. mail makstud Vogue GB ajakirja esimene number jõuaks kliendile juulis ning selleks oleks juulikuu Vogue.)

Eesti väljaanded kui on tellitud ja makstud enne 15 kuupäeva algavad järgnevast kuust.

Kuidas tasuda väljaannete eest?
Kõik tellimused on ettemaksuga.  Tellimused algavad vastavalt  väljaandja poolt kehtestatud tingimustele, peale tellimuste ettemaksu laekumist. Maksta saate nii pangaülekande, Wise või läbi Paypali.

Kas tellimust on võimalik katkestada või annulleerida?

Tellimust saab katkestada või annulleerida ainult siis, kui väljaandja selleks loa annab. Juhul, kui tellimust on võimalik katkestada, arvutab väljaandja maha oma kulud, mis on seotud tellimuse katkestamisega.

Kuludeks võivad olla pangaülekanded, konverteerimise tasud, juba saadetud ajakirjad jms.

Kas tellimusi on võimalik ümber suunata teisele aadressile?

Tellimusi on võimalik ümber suunata, sellest tuleb meile teatada e-mailile info@ke.ee – ümbersuunamine jõustub paari nädala jooksul.

Ümbersuunamine on tasuline, ümbersuunamise hind on 3 EUR. Eestist välismaale suunates  sõltub tasu rahvusvaheliste saadetiste hinnakirjast.

Mida teha, kui mõni ajakirja number puudub?

Puuduvast numbrist palume teatada koheselt. Mida kiiremini meid teavitate, seda kiiremini suudame organiseerida uue numbri saatmise. Juhul, kui puuduvat numbrit enam ei ole, pikendatakse tellijale tellimust puuduva numbri võrra. Puuduvast numbrist tuleb teatada 1 kuu jooksul peale väljaande ilmumist.

Ma ei leia kodulehelt soovitud ajakirja

Meie kodulehel on ainult kõige populaarsemate ajakirjade nimetused, kuid meilt saab tellida pea kõiki ajakirju. Kui teil on oma nimekiri või ajakirja nimetus, mida kodulehelt ei leidnud, palun saatke oma küsimus meile info@ke.ee – saadame teile hinnapakkumise.

Kui väljaandja muudab ilmumise sagedust või väljaanne lõpetab ilmumise?


KE Ajakirjanduse OÜ ei vastuta kui väljaandja muudab ilmumise sagedust. KE Ajakirjanduse OÜ ei vastuta Tellijate ees kui väljaandja otsustab peatada või lõpetada väljaande kirjastamise.

Kojukanne ehk tellitud väljaannete kättesaamine

Perioodika kannet teostab Eesti Post vastavalt Universaalse Postiteenuse tüüptingimustele.

Isikuandmete töötlemine

Tellimuse esitamisel nõustutakse tellimuses olevate isikuandmete kasutamisega  tellimuse vormistamiseks,  täitmiseks ja tellimusperioodi  lõppemise meeldetuletuse saatmiseks.

Sinu ostukorv0
Ostukorv on tühi!
0