Mõned korduma kippuvad Küsimused
Eesti väljaanded
Eestisse
Välismaa väljaanded
Eestisse
Eesti väljaanded
Välismaale

Seoses sanktsioonidega hetkel ei saa tellida vene keelset kirjandus  Venemaalt, oleme need väljaanded tähistanud nulliga(tasuta).

Millal hakkab tellitud ajakiri käima?

Tellimuse saadame edasi kohe peale teiepoolse makse laekumist. Ajakirjade National Geographic, The Financial Times, Economist ning kõigi Soome ajakirjade tellimused algavad 1 kuu jooksul maksmisest.

Eestikeelsete ajakirjade tellimused algavad 1 kuu jooksul makse laekumisest. Suurbritannia ja USA ajakirjad hakkavad käima 6-10 nädala jooksul. (Näiteks 15. mail makstud Vogue ajakirja esimene number jõuaks kliendile juuni lõpus ning selleks oleks juulikuu Vogue.)


Kas tellimust on võimalik katkestada?

Tellimust saab katkestada ainult siis, kui väljaandja selleks loa annab. Juhul, kui tellimust on võimalik katkestada, arvutab väljaandja maha oma kulud, mis on seotud tellimuse katkestamisega.

Kuludeks on pangaülekanded, juba saadetud ajakirjad jms.


Kas tellimusi on võimalik ümber suunata teisele aadressile?

Ajakirju on võimalik ümber suunata, sellest tuleb meile teadada e-mailile info@ke.ee – ümbersuunamine jõustub paari nädala jooksul.


Mida teha, kui mõni ajakirja number puudub?

Puuduvast numbrist palume teatada koheselt. Mida kiiremini meid teavitate, seda kiiremini suudame organiseerida uue numbri saatmise. Juhul, kui puuduvat numbrit enam ei ole, pikendatakse tellijale tellimust puuduva numbri võrra.


Ma ei leia kodulehelt soovitud ajakirja

Meie kodulehel on ainult kõige populaarsemate ajakirjade nimetused, kuid meilt saab tellida pea kõiki ajakirju. Kui teil on oma nimekiri või ajakirja nimetus, mida kodulehelt ei leidnud, palun saatke oma küsimus meile info@ke.ee – saadame teile hinnapakkumise.


Isikuandmete töötlemine

Tellimuse esitamisel nõustutakse tellimuses olevate isikuandmete kasutamisega  tellimuse vormistamiseks,  täitmiseks ja tellimusperioodi  lõppemise meeldetuletuse saatmiseks.

KE Ajakirjanduse OÜ

Filmi tn. 6-47, 10152 Tallinn

Tel +372 6 411 753

Faks +372 6 411 754

info@ke.ee

Küsige hinda erialastele väljaannetele ja teadusinfo andmebaasidele

Cambridge University Press, Elsevier, Emerald, Karger, Mode Information, Oxford,

Project Muse, Sage, Source OECD, Springer, Taylor & Francis, Thieme, Wiley,

Wolters Kluwer/OVID